Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinealicja21 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
108343 odwiedzin | wpisów: 277, komentarzy: 323, obserwuje: 46

debilizm urzędowy

autor: alicja21 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

 Mąż przyjechał dziś na obiad prawie zagotowany.Okazało się, że mieliśmy kontrol czy nie podłączyliśmy się do kanalizacjii:):):):)Ludzie niektóre urzędy są psychiczne.A mianowicie na wiosnę złożyliśmy po raz drugi wniosek o przyłącz wody i kanału z możliwością podpisania umowy ,ze przyłącz wykona ZWIK-CZYLI ,MY KUPUJEMY WSZYSTKIE MATERIAŁY ,PROJEKTY A ZWIK WYKONUJE PRZYLĄCZ Z NASZĄ DOPŁATĄ OK.1400zł.Odcinek ponad 100m.

Podjęcie decyzji i zastanie pana kierownika zajęło kilkanaście tygodni.Umowa została podpisana w czerwcu.Oddaliśmy dokumenty-projekt gtowy w 2 tygodnie.

Tutaj kolejna zwrotka do ZWIK z prośbą o wystosowanie pisma do Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad o pozwolenie na przekop pasa drogowego.Mija miesiąc ,drugi ,trzeci.Wkońcu wybucham,że coś długo nie  przyjeżdżają ani nie ma odzewu.Jeden telefon ,drugi i co się okazuje,że przez tydzień nikt nawet Pan Kierownik nie potrafi ustalic czy wysłali to pismo czy nie,a nawet kto jest odpowiedzialny za wyslanie takiego pisma.Ostatnią rozmowę odbył mąż i przyjechał z obietnicą,że P.kierownik wystosuje pismo monitorujące.

Narazie mamy inspekcję monitorującą obiegającą całą działkę bez pozwolenia naszego i całą budowę bo mąż był na poddaszu:)DEBILIZM.

 


Komentarze (3)
autor:nasza-lilia2  dodano: 2011-10-27 | 23:02:06
to jest własnie Polska :) powodzenia życzę i mało stresu.
autor:bergamotka  dodano: 2011-10-28 | 14:29:27
hahaah..u nas też była...i najśmieszniejsze jest to, że w ich mapkach nasza kanalizacja już istnieje i działkę dalej też..choć tamta dziełka wogóle szczerym polem jest:PP
autor:ciesielczaki  dodano: 2011-10-30 | 22:56:38
Po prostu masakra co tu w tej naszej kochanej ojczyźnie się wyrabia. Tych urzędasów (oczywiście są wyjątki, jak wszędzie) to bym na kosmos wytrzasnął. Ciekawe jak oni gdzieś chcą coś załatwić i ktoś ich tak traktuje.
Normalnie aż mi się cisnienie podniosło :-)
Życzę w takim razie spokoju i powodzenia z debilami :-)